Temel Ürünler                  Aktif Yaşam Ürünleri           Özel Gıda Takviyeleri

  1. Formül 1                                                      1. Yeşil ve Bej Tabletler                                    1. Aktif Lif

  2. Formül 2                                                      2. Hazır Bitkisel İçecek                                     2. Tang Kuei

  3. Formül 3                                                                                                                                3. Herbalifeline

  4. Bitkisel Lif Tabletleri                                                                                                              4. Niteworks

 

 

 

 

 

---

 

 

 

 

   Formul 1 Besleyici Shake Karışım :

   Temel Shapeworks ürünüdür. Soya proteini içeren bu leziz shake ihtiyacınız olan gerekli besinleri minimum kalori ile sunan pratik bir beslenme öğünüdür. 4 farkli lezzet seçeneği vardir. Kilo kontrolü hedeflerinize yardimci olacak ana üründür..

 

Menüye Dön

 

 

 

 

----

 

 

 

 

 

   Formul 2 Vitamin ve Mineral Tabletleri:

  Stres, hava kirliligi, yetersiz beslenme ve benzeri dış etkenler vücuttaki besin maddelerini yok edip bağışıklık sistemini derinden etkiler. bu durum kilo kontrolunünüzü etkiler. Formül 2 tabletleri içeriğinde bulundurduğu bileşenlerle vücudunuzu ve beslenme programınızı takviye eder, size iyi bir yaşam sunar.

Menüye Dön

 

 

 

-----

 

 

 

 

 

  Formul 3 Kişiye Özel Protein Takviyesi :

  Formul 3 kişiye özel protein takviyesi, vücudun ihtiyacı olan gunluk protein miktarının alımını saglayan pratik bir üründür. Formul 1 ile hazırladığınız shakelerinize belirli miktarla karıstırarak extra karbonhidrat almadan ihtiyacınız olan miktarı kolayca temin edebilirsiniz.

 

 

Menüye Dön

 

------

 

 

 

 

 

 Bitkisel Lif Tabletleri :

  Toksinlerin vücuttan kolayca atılması için lifli besinlerin tercih edilmesi gerekir. Bitkisel lif tabletleri, içerdiği aktif lifler harmanı ve özenle seçilmiş bitki özü bileşenleri ile vücudun lif gereksinimini takviye eder ve toksinlerin vücuttan atılımını kolaylaştırır.

 

Menüye Dön

 

 

-------

 

 

 

 

 

 Thermojetics Yeşil ve Bej Tabletler :

  Kilo kontrolüne destek sağlayan takviye ürünümüzdür. beslenme dengesini sağlamak için özenle seçilmiş bitki özlü bileşenler içerirler. Bu bileşenler, vücutta arzu edilen enerji düzeyinin yaratılmasına yardımcı olur. Micro besinler ve bileşenler icerir.

Menüye Dön

 

 

 

 

 

--------

 

 

 

 

 

Thermojetics Hazır Bitkisel İçecek :

  Bu ferahlatıcı içecek dilerseniz soğuk, dilerseniz sıcak günün her anı kullanılabilir. Böylece su tüketiminizi leziz bir şekilde arttırarak kilo kontrolu programınıza yardımcı olacaksınız. İçerdiği düşük miktarda kafein ve düşük kalorisiyle çay ve kahveye leziz ve saglıklı bir alternatiftir. Değişik aromalı seçenekleri ve klasik lezzetiyle gününüzü tatlandırın..

Menüye Dön

 

 

---------

 

 

 

 

 

 

  Aktif Lif :

  Günümüzün hızlı yaşamında vücudumuzun gereksinim duyduğu lif alımını yapamamaktayız. Bu ürün uzmanların tavsiye ettiği gunluk 20-30g lifi teğmin etmenin en kolay yollarından biridir. Kokusuz ve tatsız formülüyle shakelerinize ve ya herhangi tükettiğiniz içeceğe karıştırılabilir.

 

Menüye Dön

 

-----------

 

 

 

 

 

 

  

  Tang Kuei :

   Yoğun fiziksel aktivitenin yolaçtığı zararların üstesinden gelen ve özellikle kadınlara yönelik bazı yararlar sağlayan Tang Kuei bitkisi, Çin'de yüzyıllardır kullanılmaktadır. Bu ürün Tang Kuei bitkisinin yanısıra papatya bitkisinin kendine has özelliklerine de sahiptir. Doğal bitkisel özleri ve besleyici etkisiyle vücudun doğal dengesini kazanmasını sağlar. Beslenme desteği olarak kullanılır.

 

 

Menüye Dön

 

 

 

 

------------

 

 

 

 

 

  Herbalifeline :

   Pek çok beslenme şekli vücuda gerekli olan yağlar açısından, özellikle de balıkta bulunan Omega-3 yağı açısından eksik kalmaktadır. Bu madde, vücut tarafından üretilmediği için takviyelerle alınması gerekmektedir. Yüksek oranda Omega-3 yağ asidi içeren Herbalifeline, beslenme alışkanlıklarınızda değişiklik yapmadan Omega-3 yağ asidini kolayca tedarik etmenizi sağlar.

 

 

 

Menüye Dön

 

 

 

--------------

 

 

 

 

 

 

 

 

  Niteworks :

   Niteworks, vücudunuzda yaşlandıkça azalan ve özellikle geceleri en düşük seviyesine ulaşan Nitrik Oksit seviyesini arttırmaya yardımcı olur.Başta Nobel Ödüllü Prof. Lou IGNARRO ve bilim adamları Nitrik Oksidin vücuda olan yararları üzerinde durmaktadırlar. iyi bir yaşam için gerekli olan bu ürünü limon aromalı tadıyla yatmadan önce soda, meyve suyu ve ya suya karıştırarak içmeniz yeterlidir.

Menüye Dön