ShapeWorks Kişiye Özel Kilo Kontrolü                 

Formül 1             

Formül 2             

Formül 3             

Bitkisel Lif Tabletler

 

 

 

 

--

 

 

 

 

 

   Formul 1 Besleyici Shake Karışım :

   Temel Shapeworks ürünüdür. Soya proteini içeren bu leziz shake ihtiyacınız olan gerekli besinleri minimum kalori ile sunan pratik bir beslenme öğünüdür. 4 farkli lezzet seçeneği vardir. Kilo kontrolü hedeflerinize yardimci olacak ana üründür..

 

Menüye Dön

 

 

 

 

----

 

 

 

 

 

   Formul 2 Vitamin ve Mineral Tabletleri:

  Stres, hava kirliligi, yetersiz beslenme ve benzeri dış etkenler vücuttaki besin maddelerini yok edip bağışıklık sistemini derinden etkiler. bu durum kilo kontrolunünüzü etkiler. Formül 2 tabletleri içeriğinde bulundurduğu bileşenlerle vücudunuzu ve beslenme programınızı takviye eder, size iyi bir yaşam sunar.

 

Menüye Dön

 

 

 

-----

 

 

 

 

 

  Formul 3 Kişiye Özel Protein Takviyesi :

  Formul 3 kişiye özel protein takviyesi, vücudun ihtiyacı olan gunluk protein miktarının alımını saglayan pratik bir üründür. Formul 1 ile hazırladığınız shakelerinize belirli miktarla karıstırarak extra karbonhidrat almadan ihtiyacınız olan miktarı kolayca temin edebilirsiniz.

 

 

Menüye Dön

 

------

 

 

 

 

 

 Bitkisel Lif Tabletleri :

  Toksinlerin vücuttan kolayca atılması için lifli besinlerin tercih edilmesi gerekir. Bitkisel lif tabletleri, içerdiği aktif lifler harmanı ve özenle seçilmiş bitki özü bileşenleri ile vücudun lif gereksinimini takviye eder ve toksinlerin vücuttan atılımını kolaylaştırır.

 

Menüye Dön